Памятка учаснику АТО
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

неділя, 7 вересня 2014 р.

Презентація ел книги МАТЕРИНСЬКА МОЛИТВА


Шановне товариство!
Пропоную на Ваш осуд у рамках презентації книги революційної поезії "Материнська молтива" на Форумі видавців України, який відбудеться 13 вересня 2014 року (м. Львів вул. Підвальна, Українська Академія друкарства, актова зала Початок о 14.00. Видавець та меценат, коштом якого її видано — Мистецька агенція «Наш Формат» www.nashformat.ua) і наш електронний варіант цього видання, виконаний благодійно групою волонтерів-дизайнерів із закарпаття "Серце патріота", як приклад нового підходу у справі популяризації та поширення української поезії.
Сподіваюся, що наша мета збігається із метою видавця та авторів зокрема - якомога більше поширити поетичне слово, яке лікує душу нашого багатостраждального народу.
Передбачено у разі Вашої на це згоди, надсилання цієї книги адресатові окремим файлом після переказування пожертви (від 10 грн.) на допомогу бійцям за волю України. Надіслати екземпляр зможе кожен із авторів опублікованих у книзі творів із своєї власної сторінки або на сайті видавця.
=========== засилання на книгу:  http://u.to/NE3JCA  ================
Докладніше про форум: http://bookforum.ua/event/39/1688.html
Презентація "НАШ ФОРМАТ"  http://bookforum.ua/customer/838/39.html

Електронний варіант накладу буде розпродано благодійно для пдітримки захісників України.

Шукаємо спонсорів і меценатів проекту 3D книги від СЕРЦЕ ПАТРІОТА.
Сподіваємося на Ваші зауваження та побажання що до цього видання та ідеї передполіграфічних випусків взагалі. 

сторінку переглянуто:   кількість відвідувань сторінки разів