Памятка учаснику АТО
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

середа, 29 жовтня 2014 р.

Авторські книги із автографом БЕЗКОШТОВНО

     За задумом, ця та подібні їй книги, а також серія збірок та авторських книг серед яких є поезія із патріотичною тематикою Майдану та АТО не продаватимуться взагалі, а лише  даруватимуться разом з іменним автографом конкретного автора або групи авторів  кожному,  хто здійснить будь-яку пожертву у благодійний фонд "ВІТА ДОЛЬЧЕ" діяльність якого спрямована на створення мережі "АПІМАНДРИ"  із авторською оздоровчо-реабілітаційною методикою, придатною  для безкоштовного обслуговування потерпілих учасників Майдану та АТО.
     Аналогічно розповсюджуватимуться і їх електронні 3D копії із ефектом реального гортання сторінок, пошуку та з іншими приємними у користуванні зручностями. Ці книги будуть даруватися із іменним голосовим автографом та голосовим  супроводом текстів віршів у виконанні автора чи інших дикторів.
     Замовлення примірника виконуватиметься нами протягом 3-4  днів із моменту здійснення благодійної пожертви на одну із статей:  

======= СТАТТЯ 3 =======   (створення  оздоровчо-реабілітаційної мережі АПІМАНДРИ  http://ozdorov.info/vita/stattja_003.html)
     ПЕРЕГЛЯНУТИ        ЗВІТ БАНКУ

або на  персональну статтю автора видання. (у даному випадку:
:::::::: СТАТТЯ  005 - А :::::::  збір коштів на авторську збірку "МИРОТВОРЧЕ" організований Валентиною Попелюшка
     ПЕРЕГЛЯНУТИ        ЗВІТ БАНКУ

Здійснити  ПОЖЕРТВУ
на благодійне видавництво авторських книг поетів-патріотів  - учасників АТО та Майданів України.

  (пожертви цілеві по статтях розходів)

======================================================

   Реквізити поточного рахунку в ГРН