Памятка учаснику АТО
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

БЛАГОДІЙНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ 3D КНИГ


Творча група волонтерів  від "Оздоровчої сотні Закарпаття":   "СЕРЦЕ ПАТРІОТА" розпочали благодійне виготовлення 3D книг у дополіграфічному варіанті для всіх літераторів України та зарубіжжя, у яких є твори про події революції гідності 2013-14 рр..


На разі  продовжуються роботи із оформленням  3D видання кількох книг:

-  Збірка  "ВОЇНАМ СВІТЛА" організована та видана накладом більше 1100 книг Благодійним фондом СЕРЦЕ ПАТРІОТА для іменних дарунків захисникам України - учасникам АТО,  до  Різдвяних празників 2015 р.

Відкрити в окремому вікні

Спільна книга поезії ПОЕТИЧНОЇ СОТНІ авторів "ВОЇНАМ СВІТЛА", виконана у паперовому варіанті і передачі захисникам України на передову у дні Різдвяних свят,
Книга доступна в інтернеті та висилаються із автографами жертводавцям та організаторам волонтерського руху допомоги пораненим захисникам України. 


(Характеристика книги: розмір 110*175, 320 стор. тверда палітурка, повноколірний друк)

Одержати книгу може будь-хто,  після здійснення ним пожертви на виготовлення книг (у сумі не менше 200 грн).  На вказану вами адресу  буде надіслано 5 примірників, 1 із них буде підписано благодійнику а 4 інших - вказаним вами учасникам АТО  за довідкою телефонуйте 050 540 20 47 (цілодобово)
  ПЕРЕГЛЯНУТИ       БЛАНК        ЗВІТ БАНКУ 


Відкрити в окремому вікні
Цікавим пропонуємо повну копію оригіналу книги Наталії Хаммоуди СВОБОДА НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ НЕНАРОКОМ у  3Д виконанні. Сподіваємося на Ваші зауваження та побажання що до цього видання та ідеї передполіграфічних випусків взагалі. 

:::::::: стаття 005 - Б :::::::  Збір коштів організований Наталією Хаммоуда на видавництво авторської збірки: "ВИБРАНЕ"

============   3D копія книги, присвяченої Наді Савченко "ЖИВИ, НАДІЄ"===============

Книга "ЖИВИ, НАДІЄ!", як і всі інші книги,  видані волонтерською видавничою групою, створено ВИКЛЮЧНО як ПОДАРУНОК-ВІДЗНАКА за волонтерський подвиг народу України та зарубіжжя,  направлений на підтримку учасників АТО,  зокрема їх оздоровлення та реабілітацію,  сприяння поверненню їх до нормального цивільного життя.
Книги для продажу не передбачено.
В іншому випадку (якщо ви не волонтер) одержати їх можливо ЛИШЕ здійснивши благодійну пожертву на одну із статей видавця БФ"ВіТа ДОЛЬЧЕ" за умов, які детально описані безпосередньо на бланку-замовленні .    Детальніше про це тут: ►►►  http://vita.ozdorov.info

 


Запрошуємо  також оцінити наші перші книги у цьому форматі виготовлені для Валентини Попелюшки:

"Зернята на долонях"    ,   а також книжку  "У час, що вважався мирним"

Першою книгою у  цьому форматі  стала збірка віршів  "Кохання зрілої пори"  (або "Зернята на долонях").  Її 3D версія подано нижче. 
 (листки гортаються мишкою або клавішами:  " вправо- вліво".   Зручніше переглядати в розгорнутому на весь екран вигляді.  На панелі управління книгою надано зручні функції:  Зміст, можливість роздруку, розміщення у соцмережах, пошук слів, копіювання сторінок  і т.д. На деяких сторінках звуковий супровід. Приємного Вам перегляду!)
Маємо на меті пропонувати авторам передполіграфічний варіант їх книжок у подібному вигляді для можливості обговорення дизайну, пошуку спонсорів чи ілюстраторів, вивчення попиту і т.д. При подійбній подачі появляється можливість організації передзамовлень на майбутнє видання.... Думаю, що це мало б зацікавити тих, хто мріє про видання своєї книжки ...
Яка Ваша думка що до цього? Ми булиб раді, якби і Ваша майбутня книжка (чи уже видана) була і у подібному вигляді. Для цього створюється спеціальний інтернет ресурс із їх розміщенням та обслуговуванням...

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВИГОТОВЛЕННЯ 3Д КНИГ на благодійних засадах


Наступною книгою Валентини Попелшки, виданою у 3Д версії  стала збірка віршів, написаних поетесою на Майдані у Києві  "У час, який вважався мирним".
Деякі із них звучали із сцени літератруних марафонів, які двічі проводилися під час революції гідності в КМДА та Українському домі.


Сподіваємося на Ваші зауваження та побажання що до цього видання та ідеї передполіграфічних випусків взагалі.


1 коментар: