Памятка учаснику АТО
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

середа, 24 червня 2015 р.

Озвучення ВОЇНАМ СВІТЛА на конкурсних засадах

Озвучення відбувалося 22-23 травня у залі вінницької обласної бібліотеки ім. Тімірязєва та у Вінницькому транспортному коледжі.
Всього за ці дні озвучено понад 30 творів, які ввійшли до збірника ВОЇНАМ СВІТЛА.
Деякі із них уже поставлено на музику композитором волонтерської видавничої групи Михайлом Герцом.
  

Волонтерська видавнича група СЕРЦЕ ПАТРІОТА від БФ "ВІТА ДОЛЬЧЕ" висловлюють подяку адміністрації бібліотеки за створені умови для проведення конкурсу та здійснення звукозапису.
До цього почину може приєднатися кожен, хто має хист до художнього читання або бажає навчитися цьому. Твори для озвучення обирає для себе кожен дикламатор індивідуально. Звкозапис надсилайте у будь-якому, доступному вам форматі в тому числі як тестовий варіант можливе начитування по мобільному телефоні  050 540 20 47  або 096 915 94 94   у домовлений попередньо час. У разі необхідності, звукозапис буде проведено у студії звукозапису.  
Нижче для Вашої оцінки подаватимуться уже  готові варіанти озвучення творів, які ввійшли до збірки ВОЇНАМ СВІТЛА та ЖИВИ НАДІЄ.   Можливі авторські начитування твору або ж кількома іншими читцями.
Свої думки, що до озвучення залишайте в "обговоренні" , а голоси, по яких будемо визначати претендентів на озвучку книги, залишайте у файлі "ВАШ ГОЛОС ЗА ЧИТЦЯ" поданий нижче. Відібрані варіанти будуть вмонтовані у 3D варіант книги, та будуть оформлені як окремий звуковий файл, який буде можна закачувати на мобільний телефон, чи диктофон без обмежень.
Дякую за небайдужість і активність.  Хай допоможе нам в цьому Бог!
Степан Жук. 
  1. Чекай мене, я повернусь  Ковтун Василь  (Київ )
    •      Ковтун Василь( автор, м. Київ)
  2. Убили сина.   Ліля Ніколаєнко  (Вінниччина)
    •         Читає  Кобися Ігор.  (студент ВНТУ, Вінниця)
  3. Балада про дві душі.  Людмила Лєгостаєва  (Дніпропетровськ)