Памятка учаснику АТО
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

ХОЧЕТЕ СТВОРИТИ СВОЮ КНИГУ?

Ви поет? Мрієте виготовити свою книгу щоб її читали у будь-якому куточку світу?
Хочете аби книжка мала реальний вигляд і була видрукувана у папері, із твердою палітуркою але не маєте на це коштів?
Волонтерська видавнича група СЕРЦЕ ПАТРІОТА  допоможе здійснити Вашу мрію.

Для того, аби Ваша мрія  про свою власну книгу почала набувати реальних обрисів, необхідно звернутися до нас будь-яким  доступним чином:
скайп           Sanatorтелефон:     050 540 20 47
                    096 915 94 94
          096 915 94 94                       ел адреса    vita.ozdorov@gmail.com
(у темі пишіть  МОЯ ВЛАСНА КНИГА в 3Д форматі)
Увага!  Всі обговорення прошу виставляти лише на цьому сайті у коментах.

Варіант А.    ВЛАСНА КНИГА У ПАПЕРОВОМУ ВИКОНАННІ

Сьогодні, для більшості авторів це майже нездійсненна мрія, з огляду вартості її виготовлення.
В середньому ринкова вартість книги формату А-5  на 230 сторінок із твердою палітуркою становить не менше 90-130 грн за примірник при накладі 2-3 сотні екземплярів, які потрібно ОПЛАТИТИ НАПЕРЕД і ПОВНІСТЮ.
Ми ж пропонуюємо можливість видруковувати будь-який наклад і викуповувати по мірі їх реалізації, а саме  2 - 3 -10 - 20 ...  примірників протягом одного чи двох років із оплатою за фактично одержану вами кількість.
При тому їх вартість буде такою ж як і при великому накладі, або й значно меншою.
ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ на те, що викуповувати книги Ви можете поступово протягом двох років на що не потрібно великих капіталовкладень, особливо, якщо вам достатньо бібліотечного реєстраційного номера без  ISBN  (за який самі заплатите відповідним органам 900-1200 грн.  + 5-6 примірників на розсилку по бібліотеках)

Одже, що потрібно для того, аби  дізнатися конкретні затрати і вимоги від видавця?
Надішліть остаточну версію своїх творів  без форматування,  написаних у будь-якому текстовому редакторі кеглем 12 на листах А-5 формату.
Вірші повинні бути вивірені на наявність стилістичних помилок та скомпоновані у групи, розділи, рубрики...  із відповідними їх назвами.

Прошу також надіслати картинки або ескізи, які мають бути розміщені як у тексті, так і на обкладинках, якщо такі є.   У разі їх відсутності, зробіть запит на їх створення для художників чи дизайнерів.


Варіант Б.    СПІЛЬНИЙ ЗБІРНИК ТВОРІВ КІЛЬКОХ АВТОРІВ

Попередньо Ви можете розрахувати величину Вашої долевої участі у спільних збірках, вартість кожного екземпляра конкретно для Вас, у залежності від кількості необхідних Вам сторінок у збірці, для розміщення Ваших творів, та кількості викуплених книг. 
При цьому, зверніть увагу,  Вам вигідніше викуповувати запропоновану кількість, яка є не меншою від  кількості сторінок, на яких розміщено Ваші твори.  Кількість книжок понад норму зменшує собівартість кожної наступної книги. Одночасно частково збільшується вартість книг для  інших авторів, тому що Ви уже виступатимете у ролі популяризатора і їх творів.
Якщо Вам не потрібно запропонована кількість книг, Ви зможете поділитися ними із іншими авторами. У іншому випадку ціна на кожну книгу для Вас буде зростати.
ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ на те, що  викуповувати книги Ви можете поступово протягом року, попередньо оплативши свою долеву частку на технічні  витрати, які розподілено пропорційно  до кількості зайнятих Вашими творами сторінок.


Варіант В.    ВЛАСНА КНИГА У 3D ВИКОНАННІ

Це перший, найправильніший як на наш погляд крок для здійснення мрії.
Через 5-7 днів, ви одержите електронну 3Д версію Вашої майбутньої книги у тому вигляді, який вона матиме у майбутньому паперовому виконанні.
Її переваги - мінімальна вартість ( в залежності від сторінок), можливість поширення без будь-яких обмежень,  можливість реалізації в електронному вигляді.
Інтерактивна публікація є максимально зручною для перегляду на будь-якому компютері та мобільному гаджеті із зручним функціоналом. Не потребує жодних загрузоак, очікувань - просто відкрийте і читайте.
Попередня вартість створення 3Д книжок:
-  макетування книжки та створення її електронного примірника       -     2 грн.  сторінка*.
   (у вартість входить створення всіх версій книги для можливості перегляду на будь-яких гаджетах (телефонах, планшетах (і т.і.), а також авторської сторінки на цьому
    сайті та управління нею, та  виготовлення океремого файлу для of- line перегляду та запису на будь-яких існуючих носіях інформації)

-  редакційна правка (за домовленністю із коректором чи редактором)   за домовленністю
-  розміщення примірника на сервері та утримування протягом року -   30 грн 
    ( у вартість входить маркетингова робота, поширення в інтернеті)

можливість продажу електронних примірників через сайт                    50 грн (на рік)
   (
персональний кабінет в повнофункціональнму інтернет магазині )

* Початкова кількість сторінок - 20. Додавання нових та заміна попередніх сторінок один раз на місяць.


Більш детально про всі умови в окремому договорі-оферті, надіслному Вам після одержання від Вас тексту майбутньої книжки.

НАГОЛОШУЄМО!  Даний проект працює виклчно на волонтерських засадах. Всі кошти переадресовуватимуться на оздоровлення потерпілих учасників Майданів України та  із передової  АТО в оздоровчому таборі "СЕРЦЕ ПАТРІОТА"
Критикувати може лише той, хто зробить краще.

Немає коментарів:

Дописати коментар