Памятка учаснику АТО
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

середа, 11 січня 2017 р.

Дозвольте огорнути вас любов'ю

І розпочався диктант, який тривав з 4.09.1984 по 14.05.1985 р. Протягом усього цього часу я хворіла. Хвороба хребта цілий місяць не давала мені сісти; запалення суглобів, зап'ястя і передпліччя гальмували записи. А коли їх таки закінчила, Господь запитав:
     "Хочеш знати, доню, як назвати нашу працю? Послухай Мене уважно: слова Мої спрямовані до кожного, хто їх читатиме, і то так, наче б він був єдиною людиною на землі. З ним, саме з ним, хочу Я приятелювати, і якби було інакше, не дійшли би до нього ці Мої Слова Любові. Якби не найпалкіше прагнення Мого Серця, не продиктував би Я тобі їх, і ніколи не були б вони записані і розповсюджені, як це станеться. Моя Любов користає з кожної нагоди, аби наблизитися до вас, допомогти вам, огорнути вас Моєю Опікою, порятувати, зцілити й ощасливити. Оминаючи всі рамки, бар'єри і поділи, яких ви набудували, звертаюся до всіх, бо всі ви - Мої улюблені діти. Не знаю кращих чи гірших. Кожному з вас жертвую Себе і прагну допомогти кожному. Якщо ви самі поділяєте й обмежуєте право вибору, якщо ви позбавляєте шансів гідного життя багатьох ваших братів, якщо утруднюєте їм доступ до Мене, нав'язуєте свої умови й обмеження - Я сам виходжу назустріч і шукаю їх. Я кличу за Собою кожного. Звертаючись до вас, Я запрошую вас зупинитися на мить на вашій нестримній дорозі до смерті, і порозмовляти зі Мною. Пізнати Мене.

Подарнукова книга для захисників України "ВОЇНАМ СВІТЛА"

Перша подарункова книга для учасників АТО, які знаходяться на лінії фронту із окупантом - північним віроломним сусідом росією, 
від поетів "Поетичної сотні України", видана 2014 р.  волонтерською видавничою групою "СЕРЦЕ ПАТРІОТА" (сім'я Жук).  
Книга доступна для читання та розпов-сюдження в on-Line режимі, а також із можливістю її загрузки та поширення
без обмеженьЦя ж книга у flesh версії  (більш обємний ефект)  ► http://ozdorov.info/vita/book/a/tom1.html#/8/


Нами також проводено озвучення книги на конкурсних засадах читцями різних навчальних закладів України. Звукові файли відображено на сторінці  за посиланням:
►  
http://book.ozdorov.info/2015/06/blog-post.html

Нажаль, здійснити прив'язку звуку до сторінок книги, як це зроблено у першому випуску нашої ел. книги через відсутність коштів на оплату цієї опції обновленого програмного забезпечення,
flipingbook    наразі не маємо можливості.


неділя, 8 січня 2017 р.

РИТОРИЧНЕ. Валентина Попелюшка

 Відкрити в окремому вікні
Третя авторська книга Валентини Попелюшки, видана волонтерською видавничою групою СЕРЦЕ ПАТРІОТА. 
Книга доступна для читання та розповсюдження лише в on-Line режимі без обмежень. 
Наразі проводиться озвучення книги у авторському виконанні. 
Готуються прозові твори Валентини Попелюшки, які уже найближчим часом будуть доступні для читача у 3D виконанні.
Відкрити в окремому вікні ►►►http://ozdorov.info/book/popeljushka/rytorychne.html#2

Ця ж книга у flesh версії  (більш обємний ефект)  ► http://ozdorov.info/book/rytorychne/rytorychne.html