Памятка учаснику АТО
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

четвер, 7 серпня 2014 р.

Повна збірка віршів Валентини Попелюшки

Наступною книгою Валентини Попелюшки, виданою у 3Д версії  стала повна  збірка віршів, написаних поетесою за період 2010 - 2014 р.р..
До збірки із понад 240 віршів  ввійшли розділи:
  • Життя - міраж;
  • Кохання зрілої пори;
  • У час, який вважався мирним.
Половина цього накладу буде розпродано благодійно для пдітримки захісників України.Паралельно буде в продажі електронна 3D версія, виручка із продажу буде ПОВНІСТЮ спрямована на потреби оздоровлення та реабілітації  учасників АТО після поранень.

Шукаємо спонсорів і меценатів, інформація про яких буде доступною до десятків тисяч читачів та шанувальників української поезії.

(переглядати та читати книжку в on-Line режимі зручно в повноекранному вигляді (натискуйте відповідну клавішу в меню)  Ви також зможете замовити файл книги із звуковим автографом автора, який зможете установити на свій компютер чи передавати своїм друзям чи близьким.

Сподіваємося на Ваші зауваження та побажання що до цього видання та ідеї передполіграфічних випусків взагалі.

1 коментар:

  1. How do I make money from playing games and earning
    These gri-go.com are gri-go.com the three most herzamanindir.com/ popular forms of gambling, and are explained in a very concise and หาเงินออนไลน์ concise manner. The most common forms septcasino of gambling are:

    ВідповістиВидалити