Памятка учаснику АТО
Нами зацікавилися лічильник переглядів разів Залишайтеся з нами, ми працюємо для Вас! (команда туристичного рафтингу "По Тисі разом"

понеділок, 15 вересня 2014 р.

Презентація книги МАТЕРИНСЬКА МОЛИТВА

«Материнська молитва» - талановиті автори, щире поетичне слово. Презентувалися у Львові!


OLYMPUS DIGITAL CAMERA13 вересня на Форумі видавців у Львові мистецька агенція «Наш Формат» та портал «Жінка-УКРАЇНКА» презентували книгу, яка вийшла у світ ще на початку цього року з присвятою героям Майдану. Поетична збірка об’єднала понад двадцять авторів,учасниць порталу. Це ті вірші, які народилися в глибинах знеболених подіями того часу душ, їх печальна мелодія, завжди відіграватиметься на найболючіших струнах людських сердець. Бо хіба забудеш, хіба викреслиш з пам’яті те, що ще й зараз відлунює коктейлями Молотова, визирає через дими спалених шин, плаче пролитою кров’ю українських патріотів. Майдан - як початок перемоги над злом.  Саме він вселив віру у наші думки, прагнення, поезію...
Модерувала зустріч письменниця Любов Відута, яка навіть за браком часу зуміла про кожного з учасників презентації сказати добре слово.
Піснями щирими розпочали захід учасники неймовірно цікавого львівського етно-джазового колективу «Ойкумена».
Про роботу «Нашого Формату», видані книжки, цікаві проекти розповів Ярослав Ґадзінський.
А потім поети читали твори, які увійшли до збірки і ті, які пишуться сьогодні, коли боротьба за вільну, незалежну Україну продовжується на Сході.
Неймовірно звучала проза та поезія у виконанні Ярини Мавки, Наталії Крісман, Любов Долик, Світлани Тарнавської, Галини Фесюк, Наталії Дев’ятко, яка представила також на загал нову книгу однієї з авторів «Материнської молитви» Оксани МаковецьЛюбови Сердунич (редактор збірки), Іванни Стеф’юк, Валентини Попелюшки, Любові Відути.
Завершилась презентація «Молитвою за Україну» у виконанні «Ойкумени», та піснями поета, композитора, виконавця з Києва Юрія Старчевода.
Книгу презентовано. Вона одна з тих, які сьогодні мають бути в бібліотеці кожного свідомого українця. У ній - правда, сила поетичного слова, і кожне звучить, як молитва, за мир, спокій, благополуччя, добро.
Від себе особисто хочемо подякувати всім, хто знайшов час взяти участь в презентації, розділити з нами радість спілкування. Нам приємно було також бачити в залі Степана Жука, автора електронної версії книги «Материнська молитва», поетів Василя Кузана, Олександра Пушка, героїню порталу Лідію Купчик, отримати квіти від майстрині-львів’янки Вікторії Галамаги, диск від Галини Максимів, чудовий подарунок, зроблений власноруч, від милої і талановитої Валентини Попелюшки.
Хотілося, щоб презентація продовжувалася, бо це завжди не просто - розлучатися з хорошими, дорогими, цікавими людьми.
Не з усіма встигли поспілкуватися, приділити належного часу. Єдине, що тішить, ця розлука — вона ненадовго. Скоро матимемо нагоду зустрітися ще. У Львові, Києві, Івано-Франківську, Хмельницькому чи Чернівцях… Обіцяємо!!!
Більше фото: https://www.facebook.com
Юрій і Тетяна Пероганичі


сторінку переглянуто:   кількість відвідувань сторінки чоловік

Немає коментарів:

Дописати коментар